CLIENT AREA

 

Největší místnost v našem studiu je client area. Protože víme, jak je duležité cítit se pohodlně a mít prostor, ve kterém se budete cítit dobře, ve kterém si můžete odpočinout nebo pracovat a vidět do nahrávaci místnosti, aniž byste seděli v režii, vytvořili jsme multifunkčni prostor, který splňuje všechny tyto požadavky. Našim klientům je zde k dispozici občerstvení (káva, čaje, ovocné šťávy, sušenky, ovoce), wi-fi, tiskárna a samozřejmě i příjemná obsluha. 

 

CONTROL 01 studio nabízí pohodlné posezení pro více lidí. Je naším hlavním studiem, vybavené špickovým monitoringem a technikou, která zajistí nejlepší výsledky bez ohledu na to, jestli zpracováváme reklamu, film nebo hudbu. Je určené jak pro stereo mix, tak i pro vícekanálový mix.

CONTROL 02 je studio, které nachází využití při přípravě projektů, editingu a stereo TV/RADIO mixu. Průhledem je propojené s velkou nahrávací místností. Je zde také možnost zhotovit jakýkoliv projekt, který nevyžaduje vícekanalový mix.

STUDIO 01/02 - recording rooms

Studio 01 je nahrávací místnost o ploše 30m2, pohodlně se do něj vejdou i vícečlené kapely. Je zde možnost nahrávat voice overy, postsynchrony, zpěvy, hudební nástroje, bubny... Studio je vybavené TV a klimatizací. Průhledem je propojené s místností Control 01.

 

STUDIO 01
STUDIO 01
press to zoom
CLIENT AREA
CLIENT AREA
press to zoom
CLIENT AREA
CLIENT AREA
press to zoom
CONTROL 01
CONTROL 01
press to zoom