CLIENT AREA

 

Největší místnost v našem studiu je client area. Protože víme, jak je duležité cítit se pohodlně a mít prostor, ve kterém se budete cítit dobře, ve kterém si můžete odpočinout nebo pracovat a vidět do nahrávaci místnosti, aniž byste seděli v režii, vytvořili jsme multifunkčni prostor, který splňuje všechny tyto požadavky. Našim klientům je zde k dispozici občerstvení (káva, čaje, ovocné šťávy, sušenky, ovoce), wi-fi, tiskárna a samozřejmě i příjemná obsluha. 

 

CONTROL 01 studio nabízí pohodlné posezení pro více lidí. Je naším hlavním studiem, vybavené špickovým monitoringem a technikou, která zajistí nejlepší výsledky bez ohledu na to, jestli zpracováváme reklamu, film nebo hudbu. Je určené jak pro stereo mix, tak i pro vícekanálový mix.

CONTROL 02 je studio, které nachází využití při přípravě projektů, editingu a stereo TV/RADIO mixu. Průhledem je propojené s velkou nahrávací místností. Je zde také možnost zhotovit jakýkoliv projekt, který nevyžaduje vícekanalový mix.

STUDIO 01/02 - recording rooms

Studio 01 je nahrávací místnost o ploše 30m2, pohodlně se do něj vejdou i vícečlené kapely. Je zde možnost nahrávat voice overy, postsynchrony, zpěvy, hudební nástroje, bubny... Studio je vybavené TV a klimatizací. Průhledem je propojené s místností Control 01.

 

STUDIO 01
STUDIO 01
CLIENT AREA
CLIENT AREA
CLIENT AREA
CLIENT AREA
CONTROL 01
CONTROL 01