CLIENT AREA

 

Největší místnost v našem studiu je právě client area. Protože víme, jak je duležité cítit se pohodlně a mít prostor, ve kterém se budete cítit dobře, ve kterém si můžete odpočinout nebo pracovat a vidět do nahrávaci místnosti, aniž byste seděli v režii, vytvořili jsme multifunkčni prostor, který splňuje všechny tyto požadavky. Našim klientům je zde k dispozici občerstvení (káva, čaje, ovocné šťávy, sušenky, ovoce), wi-fi, tiskárna a samozřejmě i příjemná obsluha. 

CONTROL 01

 

Toto studio nabízí pohodlné posezení pro více lidí. Je naším hlavním studiem, vybavené špickovým monitoringem a technikou, která zajistí nejlepší výsledky bez ohledu na to, jestli zpracováváme reklamu, film nebo hudbu. Je určené jak pro stereo mix, tak i pro vícekanálový mix.

CONTROL 02

 

Pomocné studio, které nachází využití při přípravě projektů, editingu a stereo TV/RADIO mixu. Průhledem je propojené jak s velkou nahrávací místností, tak i s malou nahrávací místností. Je zde také možnost zhotovit jakýkoliv projekt, který nevyžaduje vícekanalový mix.

 

STUDIO 01/02 - recording rooms

 

Studio 01 je nahrávací místnost o ploše 30m2, pohodlně se do něj vejdou i vícečlené kapely. Je zde možnost nahrávat voice overy, postsynchrony, zpěvy, hudební nástroje, bubny... Studio je vybavené TV a klimatizací. Průhledem je propojené s místností Control 01 a Control 02 a zároveň s Client Area.

 

Studio 02 je malá nahrávaci místnost, tzv. vocal booth. V připadě obsazenosti velkého studia, toto menší studio využíváme k nahráváni voice overu, zpěvu nebo jednotlivých nástrojů. Průhledem je propojené s velkou nahrávací místností a s malou režií. Ve studiu se nacházi TV pro nahrávání postsynchronů.